Iphone’da Kullanabileceğiniz Ücretsiz Programlar(Özel Seçimliş Uygulamalar)

Sizin için seçtiğim  bazı iphone uygulamaları ile bilgi vericeğim.

Öncelikle sinema kurdu programında bahsedeyim , günün bir vakti canınız sıkıldı sinemaya gitmek istiyorsunuz
Sinema kurdunu Appstore’dan indirdiniz , açtığınızda size en yakın sinemayı , gösterimdeki filmleri , seanslarını ve telefon numaralarını bulabiliyorsunuz .

İkinci uygulamamız ise ATM  programı  Appstore’dan indirdikten sonra  ATM programını açıyoruz , bulunduğunuz konum uydudan tespit edilerek size Banka seçme tercihi geliyor ,bankanızı seçtikten sonra size en yakındaki banka şubelerini ve atm leri  telefon ve adresleriyle beraber getiriyor .

Haberler ve gün içerisinde gelişen olayları takip etmek günümüzde çok önemli bir hale geldi , bunun için gazete aramanıza gerek kalmadı. Artık iphone’da bunun için birçok alternatif mevcut ben size NTVMSNBC nin programını öneriyorum , hem çok kullanışlı hemde sürekli güncel kalabiliyorsunuz . Bunun için sadece Appstore dan programı indirmeniz yeterlidir .
Günümüzde çok önem arzeden bir konuda  eczane ve nöbetçi eczane bulmaktır . Gecenin bir vakti sizin için önemli bir ilaçınız bitmiştir yada ihtiyaç duyulmuştur . Bir eczane bulup nöbetçi eczaneyi aramaya başlarsınız artık buna bir son verebiliriz .Appstore’dan indireceğimiz Eczane uygulamasıyla herşey elimizin altında artık vakit kaybetmek yok .

Bildiğiniz gibi resim düzenleme progamlarının en meşhuru ve kullanışlısı photoshop artık iphone’da istediğiniz resmi alın , kırpın, rengini değiştirin , yeni resim ekleyin vs vs .. Appstore’dan indireceğiniz Photoshop mobile ile istediğiniz resmi düzenleyebilirsiniz .

About these ads

About ademgocmez

Information Technology Specialist
Bu yazı İPhone içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s